
Тепловентилятор 2,0/0,2 (220В)
2 650 ₴
- В наявності
- Код: 0712
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловая пушка моделі 2,0/0,2 (220В)
Напруга харчування: 220 В
Номінальна потужност: 1,0/2,0
Номінальна продуктивність по повітрю, не менше м3 / год - 200
Две ступени регулювання потужності
Робота в режимі вентилятора
Високий термостат з гістерезисом 1 ° С, який підтримує температуру повітря в поміщенні на бажаному рівні без перегріву та забезпечує мінімальне споживання електроенергії
Встроенная захист від перегріву
Степень захисту ІР 22
Рекомендуется для опалення приміщення площею 18-20 м2. Більш точний вибір номінальної потужності здійснюється з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного примiщення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 42 міс |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Продуктивність | 200 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 245 мм |
| Глибина | 371 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴

