
Вентилятор відцентровий високотемпературний TERMO 100
6 884 ₴
- В наявності
- Код: 06981
- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Високотемпературний відцентровий вентилятор TERMO 100 призначений для переміщення або подавання/зняття повітря, диму, парів або газів високої температури. Температурний режим для постійної роботи в діапазоні до +200 °C, для нетривалої роботи допустиме підвищення температури макс до + 300 oС за середнього повного тиску — 370 Па . Радіальні вентилятори UVS VENUS серії TERMO використовуються як у побуту так і в обігу. Сфера застосування широка — від мангала, печі, котла, барбекю та каміна до коптильні, котельних підприємств, кузняного або плавильного цехів.
Компактний і економічний двигун розташований на сталевому корпусі окремо від камери змішування. Має мідні обмотки, захист від перегрівання, ліве обертання, надійний закритий кулькопідшипник. Продуктивність 360 м3/год. Робоче колесо із загнутими вперед лопатками відбалансоване та має плавний хід, що запобігає шуму та дисбалансу під час роботи вентилятора. У комплекті сталевий фланець для приєднання круглого повітроводу. Для плавного регулювання швидкості обертів вентилятора рекомендуємо RSV 600.
Гарантія 18 міс.
| Модель |
Напруга (V) |
Частота тока (Hz) |
Потужність (W/А) |
Оберти (rmin) |
Витрата повітря (m3h) |
Статистичний тиск (Pa) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TERMO 75-100 | 220 | 50 | 45/0,3 | 2850 | 132 | 180 |
| TERMO 75-100S | 220 | 50 | 75/0,45 | 2800 | 210 | 320 |
| TERMO 100 | 220 | 50 | 120/0,5 | 2800 | 360 | 370 |
| TERMO 125 | 220 | 50 | 200/0,7 | 2800 | 576 | 480 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venus |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Вага | 4.5 кг |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальний робочий тиск | 370 Па |
| Продуктивність | 360 куб.м/год |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 260 мм |
- Ціна: 6 884 ₴









