Теплові завіси призначені для створення потоку нагрітого або холодного повітря на всій площі віконного або дверного отвору, дають змогу неабияк знизити теплові втрати під час відчинення дверей, підтримують комфортну температуру всередині приміщення. За своїм призначенням завіси належать до класу енергоощадного обладнання.
- Напруга живлення: 230 В
- Номінальна потужність: 0/1,5/3,0 кВт
- Продуктивність по повітрю м3/год:400
- Висота встановлення від 2,0 м. до 2,5 м.
- Два ступені регулювання потужності
- Робота в режимі без нагрівання
- Захист від перегрівання
- Аварійний обмежувач температури з ручним відновленням для захисту від пожежної ситуації
- Ступінь захисту IP 22
- Варіанти виконання з можливістю під'єднання датчика відчинення дверей
- Вбудована панель керування
- Можливість під'єднання кімнатного термостата
- Можливість каскадного увімкнення двох або трьох завіс
- Під'єднання за допомогою клемної колодки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 183 мм |
| Глибина | 770 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 830 ₴


