
Вентилятор канальний 300 мм осьовий VENUS VKAM mini 300
3 171 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 07821
- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Вентилятор осьового канального типу VENUS VKAM mini 300 (сталевий корпус)
Вентилятор канальний осьовий металевий підвищеної потужності VKAM mini 300 призначений для припливно-витяжної вентиляції великих приміщень або боксів циркуляції повітря й посиленню повітряного потоку всередині повітроводу . Корпус виготовлений із низьковуглецевої сталі, покритий порошковою фарбою. Крильчатка — пофарбована неіржавка сталь. Двигун закритого типу з мідними обмотками та кулькопідшипником. 2800 обертів за хвилину. Максимальна температура транспортуваного потоку повітря + 60 °С
У комплекті мережевий дріт . Оптовим покупцям додаткові знижки.
* ціна встановлена виробником
| Модель |
Напруга (V) |
Частота тока (Hz) |
Потужність (W) |
Оберти (rmin) |
Витрата повітря (m3h) |
Статистичний тиск (Pa) |
Акустичний тиск dB(A) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VKAM mini 100 | 220 | 50 | 25 | 2800 | 140 | 60 | 48 |
| VKAM mini 150 | 220 | 50 | 40 | 2800 | 780 | 130 | 58 |
| VKAM mini 200 | 220 | 50 | 60 | 2800 | 1300 | 180 | 62 |
| VKAM mini 250 | 220 | 50 | 100 | 2800 | 2100 | 215 | 65 |
| VKAM mini 300 | 220 | 50 | 120 | 2800 | 3000 | 230 | 68 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venus |
| Країна виробник | Словаччина |
| Витрата повітря | 3000 куб.м/год |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 230 Па |
| Розміри | |
| Висота | 298 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 300 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 170 мм |
| Монтажна висота зовнішньої частини | 298 мм |
| Розмір патрубка | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип каналу | Круглий |
| Частота обертання | 2800 об/мин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 3000 куб. м/час |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Довжина | 160 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 65 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
- Ціна: 3 171 ₴










