
Вентилятор вытяжной 120 мм Awenta WA-17 бытовой
706 ₴
565 ₴
Минимальный заказ — 4 шт.
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 0788
- +380 (68) 851-60-10Алена (отдел розничных продаж)
Вентилятор призначений для встановлення у санвузлах, кухнях, ванних кімнатах, житлових та побутових приміщеннях.
Пристрій забезпечує періодичну та постійну витяжну вентиляцію.
Побутовий вентилятор Авента має якісну передню панель, яка оберігає внутрішній механізм вентилятора від попадання пилу, бруду, сторонніх предметів.
Компактний розмір та стильний дизайн вентилятора Awenta роблять його універсальним в умовах побутових та житлових малогабаритних просторів.
Продукція компанії Awenta відповідає всім європейським стандартам якості та є одним із лідерів з виробництва витяжних вентиляторів у ЄС. Оптовым покупателям скидка.
Низкую ЦЕНУ УСТАНОВИЛ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ !
| Наименование | Производительность m3\h | Мощность W | Давление Pa | Уровень шума dB | Степень защиты |
|---|---|---|---|---|---|
| INSIDE WI 100 | 102 | 10 | 33 | 35 | IPX4 |
| RETIS WR 100 | 90 | 14 | 37 | 36 | IPX4 |
| WA-2 (100w) | 98 | 10 | 33 | 35 | IPX4 |
| WA-17 (120) | 150 | 17 | 45 | 37 | IPX4 |
| WA-18 (120w) | 150 | 17 | 45 | 37 | IPX4 |
| WA-25 (150) | 198 | 20 | 49 | 39 | IPX4 |
| WA-26 (150w) | 198 | 20 | 49 | 39 | IPX4 |
| WKA 125 | 205 | 16 | 60 | 37 | IPX4 |



| Наименование | ⌀ | A | B | C | D | X | Y | W | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INSIDE WI 100 | 100 | 109 | 109 | - | - | 160 | 160 | 101 | 77 |
| RETIS WR 100 | 100 | 109 | 109 | - | - | 142 | 142 | 94 | 77 |
| WA-2 (100w) | 100 | 150 | 150 | 129 | 129 | 154 | 154 | 87 | 77 |
| WA-17 (120) | 120 | 150 | 150 | 129 | 129 | 154 | 154 | 87 | 77 |
| WA-18 (120w) | 120 | 150 | 150 | 129 | 129 | 154 | 154 | 87 | 77 |
| WA-25 (150) | 150 | 184 | 184 | 161 | 161 | 188 | 188 | 87 | 77 |
| WA-26 (150w) | 150 | 184 | 184 | 161 | 161 | 188 | 188 | 87 | 77 |
| WKA 125 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Awenta |
| Страна производитель | Польша |
| Расход воздуха | 150 куб. м/час |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Потребляемая мощность | 17 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPХ4 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 22 кв.м |
| Размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 77 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 120 мм |
| Размер патрубка | 120 мм |
- Цена: 565 ₴
- Минимальный заказ: 4 шт.

