
Вентилятор вытяжной 150 мм Awenta WA-25 бытовой
963 ₴
770 ₴
Минимальный заказ — 3 шт.
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 0791
- +380 (68) 851-60-10Алена (отдел розничных продаж)
Вентилятор призначений для встановлення у санвузлах, кухнях, ванних кімнатах, житлових та побутових приміщеннях.
Пристрій забезпечує періодичну та постійну витяжну вентиляцію.
Побутовий вентилятор Авента має якісну передню панель, яка оберігає внутрішній механізм вентилятора від попадання пилу, бруду, сторонніх предметів.
Компактний розмір та стильний дизайн вентилятора Awenta роблять його універсальним в умовах побутових та житлових малогабаритних просторів.
Продукція компанії Awenta відповідає всім європейським стандартам якості та є одним із лідерів з виробництва витяжних вентиляторів у ЄС. Оптовым покупателям скидка.
Низкую ЦЕНУ УСТАНОВИЛ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ !
| Наименование | Производительность m3\h | Мощность W | Давление Pa | Уровень шума dB | Степень защиты |
|---|---|---|---|---|---|
| INSIDE WI 100 | 102 | 10 | 33 | 35 | IPX4 |
| RETIS WR 100 | 90 | 14 | 37 | 36 | IPX4 |
| WA-2 (100w) | 98 | 10 | 33 | 35 | IPX4 |
| WA-17 (120) | 150 | 17 | 45 | 37 | IPX4 |
| WA-18 (120w) | 150 | 17 | 45 | 37 | IPX4 |
| WA-25 (150) | 198 | 20 | 49 | 39 | IPX4 |
| WA-26 (150w) | 198 | 20 | 49 | 39 | IPX4 |
| WKA 125 | 205 | 16 | 60 | 37 | IPX4 |



| Наименование | ⌀ | A | B | C | D | X | Y | W | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INSIDE WI 100 | 100 | 109 | 109 | - | - | 160 | 160 | 101 | 77 |
| RETIS WR 100 | 100 | 109 | 109 | - | - | 142 | 142 | 94 | 77 |
| WA-2 (100w) | 100 | 150 | 150 | 129 | 129 | 154 | 154 | 87 | 77 |
| WA-17 (120) | 120 | 150 | 150 | 129 | 129 | 154 | 154 | 87 | 77 |
| WA-18 (120w) | 120 | 150 | 150 | 129 | 129 | 154 | 154 | 87 | 77 |
| WA-25 (150) | 150 | 184 | 184 | 161 | 161 | 188 | 188 | 87 | 77 |
| WA-26 (150w) | 150 | 184 | 184 | 161 | 161 | 188 | 188 | 87 | 77 |
| WKA 125 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Awenta |
| Страна производитель | Польша |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Расход воздуха | 198 куб. м/час |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPХ4 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Размеры | |
| Высота | 184 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Глубина | 77 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 150 мм |
| Размер патрубка | 150 мм |
- Цена: 770 ₴
- Минимальный заказ: 3 шт.

