
Редуктор Вентс РМ 100-125
375 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 0842
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Перехід вентиляційний круглий РМ 100/125 використовується в системах круглих повітроводів для з'єднання двох повітроводів різного діаметра між собою. Є одним із фасонних виробів для створення мережі повітроводів витяжної чи припливної вентиляції. Цей виріб пофарбований у білий колір.
Конструкція
Виготовляються із спеціальної сталі з полімерним покриттям (серія РМ) або оцинкованої сталі (серія РМ...Ц).
Перехідник дозволяє з'єднати два повітроводи різного діаметру.
Фіксація елементів за допомогою хомутів чи інших способів кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Оцинкована сталь |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Фланцевий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


