
Вентилятор витяжний Ø120 мм Dospel NV 12
699 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 0145
Відправка з 02 травня 2026+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор витяжний NV 12 Ø120 мм
Побутовий вентилятор, діаметр 120 мм з шарикопідшипником .
| ТИП | NV Ø120 мм |
|---|---|
| Витрата повітря (м3/h) | 150 |
| Статичний тиск (Ра) | 49 |
| Статичний тиск (mmH2o) | 4.99 |
| Акустичний тиск, dB(A)) | 46 |
| Напруга/частота(V/Hz) | 230/50 |
| Обороти двигуна (обр./хв.) | 2650 |
| Потужність (W) | 17 |
| Витрата потужності (A) | 0.13 |
| Максимальна робоча температура(C) | 40 |
| Вага (kg) | 0.60 |
| Ступінь захисту (IP) | Х4 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа приміщення | 11 кв.м |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настінний |
| Розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 15.5 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




