
Вентилятор DOSPEL POLO 6 ОК WP Ø150 мм
1 550 ₴
- Під замовлення
- Код: 0151
Відправка з 02 травня 2026+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор POLO 6 ОК WP
Побутовий вентилятор, діаметр 150 мм, з шнурковым вимикачем і електрокабелем.
| ТИП | POLO 6 ОК WP |
|---|---|
| Витрата повітря (м3/h) | 200 |
| Статичний тиск (Ра) | 50 |
| Статичний тиск (mmH2o) | 5.10 |
| Акустичний тиск, dB(A)) | 47 |
| Напруга/частота(V/Hz) | 230/50 |
| Обороти двигуна (обр./хв.) | 2650 |
| Потужність (W) | 25 |
| Витрата потужності (A) | 0.13 |
| Максимальна робоча температура(C) | 40 |
| Вага (kg) | 1.20 |
| Ступінь захисту (IP) | Х4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 208 мм |
| Глибина | 223 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




