Вентилятор POLO 6 AZ
Побутовий вентилятор, діаметр 150 мм, автоматичні жалюзі.
| ТИП | POLO 6 AZ |
|---|---|
| Витрата повітря (м3/h) | 280 |
| Статичний тиск (Ра) | 68 |
| Статичний тиск (mmH2o) | 6.93 |
| Акустичний тиск, dB(A)) | 47 |
| Напруга/частота(V/Hz) | 230/50 |
| Обороти двигуна (обр./хв.) | 2650 |
| Потужність (W) | 20 |
| Витрата потужності (A) | 0.13 |
| Максимальна робоча температура(C) | 40 |
| Вага (kg) | 0.70 |
| Ступінь захисту (IP) | Х4 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настінний |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 208 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴





