
Вентилятор-світильник витяжної побутової Ø120 мм дизайн VENUCCI ANTIQUE GOLD TOUCH LED Ø120 мм
1 560 ₴
- Під замовлення
- Код: 0166
Відправка з 02 травня 2026+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор VENUCCI
Вишукана дизайнерська сталева передня панель в античному стилі з вбудованим вимикачем реагує на дотик і LED світильником .
| Витрата повітря (м3/год) | Статистичне тиск (Ра) | Акустичний тиск, dB(A)) | Напруга/частота(V/Hz) | Витрата потужності (А) | Потужність (W) | Ступінь захисту (IP) | LED power (W) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VENUCCI Ø100 мм | 100 | 34 | 40 1м | 230/50 | 0.12 | 15 | Х2 | 30 |
| VENUCCI Ø120 мм | 150 | 49 | 46 1м | 230/50 | 0.125 | 20 | Х2 | 30 |
TIMER:

TOUCH: вкл./викл. вентилятора через дотик до ланцюжку.

TOUCH LED: включення підсвічування під час роботи вентилятора. Вкл./викл. вентилятора через дотик до ланцюжку.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.05 кг |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 11 кв.м |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴



