Вентилятор Домовент СТ (таймер)
Вентилятори 100 СТ, 125 СТ, 150 СТ застосовуються для постійної або періодичної витяжної вентиляції приміщень.
Застосовуються в системах із малим опором для переміщення малих і середніх потоків повітря на невеликі відстані.
Корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP 34.
Надтонка лицьова панель із захисною сіткою від комах.
Двигун із низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегрівання й не потребує обслуговування.
Керування ручне (від зовнішнього вимикача, за допомогою шнуркового вимикача «В» або за допомогою тиристорного регулятора) або автоматичне (за допомогою електронного блока керування за допомогою таймера затримки вимкнення «Т»).
Встановлюються в прорізі вентиляційної шахти або з'єднуються з гнучкими повітроводами діаметром.
Монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів.

| Модель | ØD | B | H | L | L1 |
|---|---|---|---|---|---|
| Домовент 100 (С), (СВ), (СТ) | 100 | 150 | 120 | 108/93 | 12 |
| Домовент 125 (С), (СВ), (СТ) | 125 | 176 | 140 | 114/96 | 13 |
| Домовент 150 (С), (СВ), (СТ) | 150 | 205 | 165 | 132 | 14 |
| МОДЕЛЬ | Напруга (В) | Частота струму (Гц) | Потужність (Вт) | Продуктивність (м3/год) | Рівень шуму (дБ(А)) 3м |
|---|---|---|---|---|---|
| Домовент 100 (С), (СВ), (СТ) | 220/240 | 50 | 14 | 94 | 39 |
|
Домовент 125 (С), (СВ), (СТ) |
220/240 | 50 | 16 | 179 | 44 |
| Домовент 150 (С), (СВ), (СТ) | 220/240 | 50 | 24 | 286 | 39 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 6 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 108 мм |
- Ціна: 658 ₴


