
Вентилятор канальний TORNADO 150
703 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 0190
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор канальний TORNADO 150

| МОДЕЛЬ | Напруга (В) | Частота струму (Гц) | Потужність (Вт) | Продуктивність (м3/год) |
|---|---|---|---|---|
| TORNADO 150 | 230 | 50 | 25 | 280 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Виробник | Торнадо |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 37 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.

