Ревізійний металевий люк.
1. Забезпечують зручний доступ до лічильників, вентилів, фільтрів і інших пристроїв.
2. Сприяє вентиляції внутрішнього простору ніш.
3. Перешкоджає утворенню конденсату і цвілі.
4. Подовжує термін експлуатації пристроїв, встановлених за дверцями.
5. Можуть бути як з правостороннім, так і з лівим відкриванням дверцят (за рахунок повороту рамки на 180 градусів перед монтажем)
6. Стійкі до ультрафіолетового світла.
7. Тривалий час зберігають високі споживчі властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Герметичний | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 200 мм |
| Висота люка | 220 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Ширина кришки | 150 мм |
| Ширина люка | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴





