
Анемостат стельовий, круглий, пластиковий DOSPEL AN 125
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0277
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Анемостат DOSPEL AN 125- використовується для регулювання повітряного потоку і тиску в приміщенні або системи, що вимагають складних схем повітряного потоку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

