
Решітка вентиляційна настінна, квадратна, пластикова з механічними жалюзі DOSPEL DL/☐135 Z
225 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 0280
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка вентиляційна з механічними жалюзі DOSPEL DL/☐135 Z


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 173 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 173 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

