
Решітка вентиляційна настінна, квадратна, пластикова DOSPEL DL/Ø100RW
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0284
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Решітка вентиляційна з механічними жалюзі DOSPEL DL/Ø100RW

| A | B | C | D | |
|---|---|---|---|---|
| DL/Ø100RW | 99 | 175 | 23 | 33 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

