
Решітка вентиляційна стельова, пластикова квадратна DOSPEL KKSØ100
200 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 0285
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка вентиляційна з механічними жалюзі DOSPEL KKSØ100

| A | B | C | D | |
|---|---|---|---|---|
| KKSØ100 | 100 | 174 | 23 | 35 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

