
Решітка вентиляційна стельова пластикова DOSPEL KOS Ø150
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0289
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Решітка вентиляційна стельова DOSPEL KOS Ø150

| A | B | C | D | |
|---|---|---|---|---|
| KOS Ø150 | 149 | 65 | 74 | 188 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 188 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

