
Решітка вентиляційна настінна, квадратна, пластикова DOSPEL KR 100/125
175 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 0290
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка вентиляційна DOSPEL KR 100/125

| Ø A | Ø B | C | D | Е | |
|---|---|---|---|---|---|
| KR 100/125 | 100 | 124 | 140 | 25 | 43 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

