
Решітка вентиляційна настінна, квадратна, пластикова DOSPEL KR Ø150
175 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 0291
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка вентиляційна DOSPEL KR Ø150

| Ø A | Ø B | C | D | Е | |
|---|---|---|---|---|---|
| KR Ø150 | 149 | - | 176 | 33 | 52 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

