
Решітка дверна, пластикова втулка DOSPEL RD 40 (золото)
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Під замовлення
- Код: 0294
Відправка з 02 травня 2026+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка дверна DOSPEL RD 40

| Ø A | Ø B | ØC | |
|---|---|---|---|
| RD 40 | 38,5 | 33 | 53 |
Колір: бежевий, білий, золото, коричневий, срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 385 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴


