
Решітка вентиляційна прямокутна, настінна з жалюзі і сіткою похила, HARDI 20х28 (03100)
310 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0304
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Решітка вентиляційна з жалюзі і сіткою похила HARDI 20х28

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hardi |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


