
Кухонна витяжка AKPO ZEFIR ECO 90см. ix(нержавіюча сталь) зі склом
7 189 ₴
- Під замовлення
- Код: 0340
Відправка з 09 квітня 2026+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка AKPO ZEFIR ECO 90см. ix(нержавіюча сталь)
| Управління | кнопкове |
| Загальна потужність | 210 Вт |
| Потужність двигуна | 140 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Освітлення | галоген 2х35Вт |
| Продуктивність | 420 м3/год |
| Режим роботи | Витяжка або очисник |
| Додаткові функції | немає |
| Ширина | 90см. |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Продуктивність витяжки | 420 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 160 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 189 ₴

