
Канальний тихий вентилятор 200 мм 2 швидкості VKP 200 ts Maxi
4 765 ₴
- Немає в наявності
- Код: 04171
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Канальний вентилятор змішаного типу VKP 200 ts 2 швидкості "сильний"
поєднує в собі високу продуктивність і низький рівень шуму , інновацію в конструкції і звичний нам вид . Він розумно збалансований між високими оборотами нового типу двигуна і економним енергоспоживанням . завдяки конструкції нової аеродинамічній крильчатки вдалося досягти підвищення тиску в каналі , що дозволяє циркулювати повітрю більш інтенсивно . Корпус VKP 200 виготовлений з міцного ABS-пластика , його конструкція дозволяє обслуговувати вентилятор без розбирання вентиляційної системи , просто відстебнути сталеві хомути на корпусі . По своїм технічним характеристикам йому немає рівних на сьогоднішній день. Гарантія 3 роки .застосовують в припливно-витяжної вентиляції приміщень з високими вимогами до
шумоізоляції.
Акустичний тиск : 1/2 швидкість 45/50 dB(A)
для циркуляції повітря в офісах , кімнатах для відпочинку, в теплицях , льохах і боксах для рослин і тварин .
| Модель | Швидкість |
Напруга (V) |
Частота струму (Hz) |
Сила струму (A) |
Потужність (W) |
Обороти (rmin) |
Витрата повітря (m3h) |
Статистичне тиск (Pa) |
Акустичний тиск dB(A) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VKP 100 ts | висока | 220 | 50 | 0,18 | 40 | 2600 | 250 | 180 | 32 |
| низька | 0,15 | 35 | 2300 | 200 | 150 | 28 | |||
| VKP ts 125 | висока | 220 | 50 | 0,18 | 40 | 2600 | 330 | 190 | 35 |
| низька | 0,17 | 38 | 2300 | 300 | 160 | 30 | |||
| VKP 150 ts | висока | 220 | 50 | 0,32 | 69 | 2530 | 530 | 300 | 35 |
| низька | 0,28 | 62 | 2120 | 410 | 240 | 30 | |||
| VKP 200 ts | висока | 220 | 50 | 0,60 | 120 | 2450 | 1050 | 360 | 50 |
| низька | 0,50 | 95 | 1770 | 830 | 300 | 45 | |||
| VKP 250 ts | висока | 220 | 50 | 1.05 | 225 | 2450 | 1450 | 500 | 55 |
| низька | 0.75 | 165 | 1850 | 1064 | 380 | 47 | |||
| VKP 315 ts | висока | 220 | 50 | 1.5 | 330 | 2350 | 2260 | 695 | 65 |
| низька | 1.25 | 275 | 1650 | 1750 | 435 | 55 |
АКЦІЯ: У подарунок перемикач на дві швидкості SW2
Розмір упаковки (коробки):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Витрата повітря | 1050 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2450 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 200 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 765 ₴







