
Регулятор оборотів двигуна 600 Вт 3.0 А «RSV 600»
1 284 ₴
1 027 ₴
- В наявності
- Код: 04232
- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Регулятор швидкості вентилятора RSV 600 застосовується для включення/вимикання і плавного регулювання швидкості обертання однофазного двигуна вентилятора або декількох вентиляторів, сумарна потужність яких не перевищує 600 Ватт (струм 3.0 А) . Монтаж можливий на будь-якій поверхні,спосіб монтажу як вбудований так і накладної. Симісторний регулятор необхідний для забезпечення регулювання швидкості обертання вала вентилятора шляхом плавної зміни напруги в ланцюзі. Такий прийом дозволить значно знизити шумовий ефект , заощаджує споживання електроенергії і в рази знижує знос вентилятора . Регулювання мінімальних оборотів дозволяє використовувати весь корисний діапазон характеристик вентилятора (ів)
У комплекті з регулятором передбачений пластиковий бокс для зовнішнього монтажу.
Оптовим покупцям додаткові знижки .
Не купуйте димер для освітлення, згорить двигун вентилятора ! ! !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venus |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Максимальне навантаження на лінію | 600 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 600 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Поворотний |
| Тип диммера | Поворотний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 1 027 ₴








