Новинка

Вентилятор осьовий 400 мм металевий VAM 4Е 400 без обіду
3 560 ₴
- В наявності
- Код: 0428
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор осьовий VAM 4Е 400 В у металевому корпусі застосовують для охолодження і обдування різних установок і обладнання, а також для вентиляції приміщень різного призначення. Осьовий вентилятор надійний, простий в обслуговуванні, тихий і довговічний. Сила струму 0.62 А.
ДЛЯ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ ДІЄ СИСТЕМА ЗНИЖОК
| модель |
Напруга/Частота V/Hz |
Сила струму A |
Потужність W |
Продуктивність m3/h |
Робоча температура min/max(C) |
Ємкість конденсатора uF |
Оберти двигуна r/min |
Рівень шуму Db(A) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VAM 2E 200 B | 220/50 | 0.2 | 65 | 1350 | -30/+70 | 2 | 2450 | 66 |
| VAM 2E 250 B | 220/50 | 0.43 | 90 | 1700 | -30/+70 | 3 | 2450 | 73 |
| VAM 2E 300 B | 220/50 | 0.52 | 120 | 1900 | -30/+70 | 4 | 2400 | 73 |
| VAM 4E 350 B | 220/50 | 0.68 | 145 | 2850 | -30/+70 | 4 | 1380 | 60 |
| VAM 4E 400 B | 220/50 | 0.62 | 160 | 3200 | -30/+70 | 6 | 1380 | 65 |
| VAM 4E 450 B | 220/50 | 0.95 | 210 | 4400 | -30/+70 | 8 | 1380 | 66 |
| VAM 4E 500 B | 220/50 | 2 | 420 | 6150 | -30/+70 | 10 | 1350 | 70 |
Розмір:

| модель |
A |
B |
D |
L |
L1 | L2 | G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VAM 2E 200 B | 200 | 220 | 250 | 86 | 45 | 123 | 7 |
| VAM 2E 250 B | 250 | 270 | 320 | 102 | 70 | 137 | 7 |
| VAM 2E 300 B | 300 | 320 | 360 | 118 | 75 | 144 | 7 |
| VAM 4E 350 B | 350 | 375 | 425 | 138 | 80 | 162 | 9 |
| VAM 4E 400 B | 400 | 425 | 470 | 150 | 90 | 174 | 9 |
| VAM 4E 450 B | 450 | 475 | 522 | 163 | 90 | 187 | 9 |
| VAM 4E 500 B | 500 | 525 | 570 | 164 | 90 | 188 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venus |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Витрата повітря | 3200 куб.м/год |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Швидкість обертання | 1380 об/хв |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Чорний |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 560 ₴







