
Канальний відцентровий вентилятор Soler&Palau VENT-200L радіальний
6 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0504
+380 (50) 940-43-78
0688516010
Альона (Відділ роздрібних продажів)- +380 (68) 851-60-10Альона (Відділ роздрібних продажів)
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-200L призначений для використання в системах припливно-витяжної вентиляції невеликої та середньої продуктивності. Корпус вентилятора s&p виготовляється з поцинкованої листової сталі. Вентилятор S&P VENT обладнується однофазним електродвигуном із зовнішнім ротором, клас захисту IP44, клас ізоляції B, з кульковим підшипником і вбудованим захистом від перегрівання +60 °C і робочим колесом із загнутими назад лопатками. Робоче колесо виготовляється зі сталі. Вентилятор Soler&Palau VENT комплектується винесеною клемною коробкою та монтажним кронштейном. Канальні вентилятори s&p мають можливість регулювання швидкості за допомогою регулятора обертів RSV 500.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Витрата повітря | 1000 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2700 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальний робочий тиск | 550 Ра |
| Розміри | |
| Висота | 333 мм |
| Глибина | 223 мм |
| Розмір патрубка | 198 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 200 мм |
| Ширина | 333 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴




